Online Hızlı Baskı Çözümleri Sunar

Printopya

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişleriniz rutin bakımları düzenli yapılan son model profesyonel baskı makineleri ile alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanmaktadır.

Dosyalarınız siparişleriniz elinize ulaşana kadar tarafımızca muhafaza edilmektedir. Ürün elinize ulaştıktan sonra sistem tarafından otomatik olarak silinir, kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

Siparişleriniz tarafımıza ulaştığı an hazırlanmaya başlar (yoğunluğa göre maksimum 3(üç) iş günü içinde hazırlanır) aynı gün kargoya verilir.

Ödemelerinizi ödeme sayfasında kredi kartı veya banka kartınız ile online olarak yapabilirsiniz.

Tarafımız kaynaklı baskı hatası durumunda ürün ve para iadesi ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına durum değerlendirildikten sonra 3(üç) iş günü içinde şirketimiz muhasebe sorumluları tarafından yapılır.

Yanlış verilen siparişinizi vakit kaybetmeksizin şirketimiz iletişim kanallarını kullanarak tarafımıza bildirmeniz durumunda anında siparişiniz iptal edilir, ödeme yapıldıysa ücret iadesi tarafınıza yapılır.

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini anlıyor ve hızlı çözümler üretmeye çalışıyoruz. Kapıda ödeme imkanı çok yakında siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olacak.

Üye olurken kullanacağız e-postanızın doğruluğundan emin olmalı, aktif kullandığınız bir adres ile üyeliğinizi tamamlamalısınız. Size ve siparişinize özel tüm bilgilendirmeleri bu adres üzerinden paylaşacağız. Şifrenizin; 7-15 karakter arasında olmasına, en az 1 harf ve 1 rakam içermesine dikkat etmelisiniz.

Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Bunun için ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek, 'Sepeti onayla' adımında karşınıza çıkan ekrandan 'Üye Olmadan Devam Et' demeniz yeterli. Üye olmadan verdiğiniz siparişe ait bilgilendirmeleri, sipariş esnasında paylaştığınız e-posta adresinden takip edebilirsiniz. Siparişlerinize ait bilgilere erişebilmek için üye olarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz.